Unifit Boru Bağlantı Elemanları

Şirketimiz, 2005 yılında UNIFIT Boru Bağlantı Elemanları Ltd. Şti unvanı ile dikişsiz karbon çelik boru bağlantı elemanları imalat ve ihracatını yapmak için kurulmuştur. Firmamız daha sonra 2010 yılında Unifit Boru Bağlantı Elemanları San. ve Tic. A.Ş.

Boru ve Bağlantı Elemanları

Boru ve Bağlantı Elemanları

olmuştur. Firmamızın üretim ve stok programı DIN ve ASTM normlarında ½ ” den 24″ e kadar (DN 15 – DN 600) Çelik Dirsek, Tee, Redüksiyon Kep ve Flanştan oluşmaktadır.

Üretim ve stok programımızı müşterilerimizin talep ve önerilerini göz önünde bulundurarak gerçekleştirdiğimiz için onların ihtiyaçlarına en kısa sürede çözüm üretmekteyiz.

Türkiye’nin en geniş dikişsiz çelik çekme boru stokuna sahip olan BURAK BORU kardeş kuruluş olup, sürekli elinde bulundurduğu 30.000 tonluk dev stoku ile UNIFIT‘e her daim gereksinim duyduğu boru gamını temin etmektedir. Boru piyasasının belirsiz olduğu, fiyatların istikrarsız seyrettiği zor dönemlerde dahi UNIFIT, bu kardeş kuruluşu sayesinde ihtiyaç duyduğu boruları kolayca temin edebilmekte, müşterilerine vermiş olduğu terminlere uyarak bu alanda ne denli güçlü olduğunu ispat etmektedir.

Son teknolojiye sahip fabrikası ve deneyimli kadrosu ile UNIFIT markalı ürünlerimizi en yüksek kalite standartlarında üretmekteyiz.

Ürünlerin sevkinde Standart Europalet kullanmakta, ürün kalitesinde gösterdiğimiz hassasiyeti ürünlerin ambalajlanmasında ve korunmasında da göstermekteyiz.

Kuruluşunun ardından kısa süre içinde Türkiye pazarında söz sahibi olan firmamızı hızla büyüterek, başta çoğu Avrupa ülkesi olmak üzere Ortadoğu ülkelerine ve ABD’ye ihracat yapmaktayız.

Merkez Unifit, Mermerciler ve Balçık depoları olmak üzere 6000 m2 kapalı alanda faaliyet gösteren şirketimiz, çevresindeki limanlara ve otoyollara yakınlığı ile lojistik bakımdan da çok güçlüdür.

Tüm bu özellikleri ve müşterilerinin katkılarıyla, UNIFIT bir marka haline gelmiş ve alanında kendini ispatlamıştır.

error: Content is protected !!